© 2023 by Dr. Repair. Proudly created with Wix.com

KONTAKT

Woeco Wojciech Dudek

ul. Z. Nałkowskiej 9D

30-399 Kraków

(woj. małopolskie)

Tel: +48 604 222 203

NIP: 6762503719

REGON: 363972153

E-MAIL
GODZINY OTWARCIA

PON - PT: 6:00 - 20:00

SB: 8:00 - 14:00

Kontenery na gruz i śmieci

Chcąc zapewnić Państwu kompleksowe usługi, poszerzyliśmy swoją ofertę o wynajem kontenerów na odpady. Często bywają one niezastąpione podczas wszelkiego rodzaju prac remontowych, rozbiórkowych, porządkowych, a także na placu budowy czy też w ogrodzie. Kontenery na śmieci nie tylko pozwolą w utrzymaniu porządku, ale i znacznie ułatwią wywóz nieczystości. Problematyczne odpady będą na bieżąco gromadzone w jednym miejscu, dzięki czemu po zapełnieniu pojemnika są od razu gotowe do wywozu.

W naszej ofercie znajdą Państwo zarówno kontener na gruz, jak i na inne odpady. Z powodzeniem mogą być one stosowane do składowania odpadów budowlanych i poremontowych, wielkogabarytowych, mieszanych, zielonych i innych. Możliwości zastosowania są praktycznie nieograniczone. Należy jednak pamiętać, że w przypadku zużytego sprzętu elektrycznego obowiązują inne zasady i regulacje prawne – ale bez obaw, krakowska firma Woeco posiada wszelkie uprawnienia do odbioru elektrośmieci!

Staramy się dostosować do indywidualnych potrzeb klienta, dlatego oferujemy śmietniki zewnętrzne o różnych parametrach i przeznaczeniu. Nasza krakowska wypożyczalnia kontenerów dysponuje pojemnikami o pojemności:

  • 4/5 m³

  • 6/7 m³

  • 7/8 m³

  • 9/10 m³.

Każdy oferowany przez nas pojemnik na gruz i inne nieczystości stałe wykonany jest z solidnych i odpornych na działanie czynników atmosferycznych materiałów. Dzięki temu z powodzeniem może być stosowany jako śmietnik zewnętrzny.

Zapewniamy terminowy odbiór pojemników, a także ich wynajem w atrakcyjnych cenach. W celu ustalenia szczegółów zachęcamy do kontaktu - cena uzależniona jest bowiem od wielu czynników jak na przykład okres, na jaki ma być on wypożyczony i nie tylko. Z oferty mogą Państwo skorzystać jednorazowo, jak i w ramach długotrwałego wynajmu. Nie muszą się Państwo martwić o transport - zapewniamy dostarczenie, jak i odbiór wypożyczonego kontenera w terminie ustalonym z klientem.

Ofertę kierujemy zarówno do małych i dużych firm, jak i do osób prywatnych z Krakowa oraz okolic.

This site was designed with the
.com
website builder. Create your website today.
Start Now